آنروید آنروید

آنروید مرجع دانلود برنامه و بازی های اندروید

- UnroidAdmin

 آنروید یا انروید چیست ؟

اپلیکیشن های اندروید یکی از پرکاربرد ترین فناوری های هستند که باعث میشوند دیوایس اندرویدی ما همراهمان به ابزار کاربردی تری تبدیل شود و بتوانیم فعالیت های بیشتر و حرفه ای تری را در آن انجام بدهیم از این رو توسعه دهندگان اپلیکیشن اندروید روزانه هزاران اپلیکیشن توسعه داده شده خودشان را در سطح منطقه و جهانی روانه مارکت های اندرویدی میکنند. تا شما با استفاده از آنها بتوانید سایر فعالیت های خودتان را به صورت بهینه و حرفه ای تر انجام بدهید.

آنروید به عنوان یک مارکت ارائه اپلیکیشن های کاربردی در سطح گسترده اپلیکیشن های کاربری را از بین انبوه اپلیکیشن های دیگر برای شما قرار میدهد تا با استفاده از آنها بتوانید دسترسی بیشتر به امور خود و راحت تر بهترین های موجود در هر زمینه ای را پیدا کنید و از آن استفاده کنید.

دانلود برنامه های اندرویدی :

برنامه های اندرویدی کاربردی لازمه هرشخص در گوشی موبایل خود است که میتوانید مجموعه تمام برنامه های حرفه ای و مورد نیاز خودتان را از آنروید دانلود و نصب کنید

که شامل طیف گسترده ای از اپلیکیشن های اندرویدی در دسته بندی های مختلف میشود که همگی آنها از بین سایر اپلیکیشن های دیگر به عنوان برترین های انتخاب شده اند تا مناسب شما باشند.

اپلیکیشن های اندروید منتشر شده در آنروید همگی تایید های امنیتی لازم را دارند و توسط توسعه دهندگان حرفه ای طراحی و کد نویسی  شده اند و هچگونه اپلیکیشن مخربی در سایت قرار نمیگیرد.

آنروید

دانلود برنامه و بازی های آنروید رایگان است ؟

بله در آنروید تمام محتوا به صورت رایگان در اختبار شما عزیزان قرار میگیرد همچنین در بعضی مواقع دانلود برنامه و بازی  ها به صورت نیم بها محاسبه میشود و لازم به پرداخت هیپچ هزینه ای نیست  البته توجه داشته باشید برای استفاده از این قابلیت هنگام استفاده باید فقط با ip  ایران وارد سایت و یا اپلیکیشن آنروید شوید.

محتوای آموزشی سایت

در سایت آنروید دوره ها و آموزش های کاربردی در اختیار شما همراهان عزیز قرار میگیرد که همگی مطابق با نیاز روز بازار و اهمیت آن برای شما تدوین و توسعه داده شده اند تا نهایت استفاده را از آموزش و دوره های تخصصی ما داشته باشید.

ترفند ها و نکات

همچنین در بخش آموزش ها و در شبکه های اجتماعی آنروید ترفند ها و نکاتی به شما آموزش  داده میشوند که همگی کاربردی و اصولی میباشند توجه داشته باشید به این مورد بعضی از نکات و آموزش  ها ممکن است برای همه مدل تلفن های همراه کار نکند

 دانلود اپلیکیشن آنروید 

داخل اپلیکیشن انروید به تمام امکانات وبسایت دسترسی دارید و میتوانید به صورت لحظه ای تمام برنامه و بازی های مورد نظر خودتان را دانلود نمایید

دانلود اپلیکیشن آنروید