آنروید آنروید

برنامه انیمیشن و کارتون داتون 1.6.1

- UnroidAdmin

برنامه انیمیشن و کارتون داتون

داتون  برای تماشای نامحدود کارتون و انیمیشن برای تمام بچه های ایران است و همچنین کودکان و نوجوانان و جوانان در هر رده سنی  می توانند فیلم و انیمیشن های جدید و قدیمی مناسب سن شان را در کیفیت های مختلف همراه با زیرنویس یا دوبله دانلود و یا تماشا کنند.

داتون برای  دانلود و تماشای آنلاین انواع کارتون و انیمیشن های ایرانی و خارجی همراه با دوبله یا زیرنویس چسبیده برای شما عزیزان است.

این برنامه آرشیوی از بهترین انیمیشن و کارتون های ایران و جهان است که به راحتی و با هزینه اشتراک کم میتوان به تماشای انیمیشن و کارتون های جذاب قدیمی و جدید همراه با دوبله و زیرنویس چسبیده در آن بپردازید.در داتون انواع  انیمیشن و کارتون از قبیل کمدی، درام،خانوادگی و بسیاری دیگر نیز دسترسی دارید و میتوانید تماشا کنید و همچنین می توانید دانلودکنید.

 

برنامه انیمیشن و کارتون داتون 1.6.1

تماشای آنلاین

یکی از امکانات اپلیکیشن داتون  که میتوان به آن اشاره کرد امکان تماشای انلاین کارتون و انیمیشن ها میباشد که شما بدون نیاز به هیچ پخش کننده مجزای میتوانید کارتون  مورد علاقه خودتان را به صورت آنلاین  تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

در برنامه داتون  همانطور که میتوانید انیمیشن و کارتون مورد نظر خودتان را مشاهده کنید میتوانید به صورت مستقیم انیمیشن یا کارتون  موردنظرتان را نیز دانلود نمایید در اپلیکیشن داتون  دانلود ها از داخل خود اپلیکیشن انجام میشود و شما مدیریت کاملی بر روی فایل های دانلودی دارید میتوانیدآنهارا در خود اپلیکیشن و یا در پلیر گوشیتان تماشا کنید.

انواع کیفیت

همچنین در بحث پخش یا دانلود نیز  از کیفیت های مختلف پشتیبانی می کند و میتوانید مطابق با سرعت اینترنت و یا محدوده حجمی خودتان از کیفیت های مختلف استفاده کنید تا در مصرف اینترنت صرفه جویی کنید. کیفیت های که در داتون قرار میگیرند معمولا کیفیت 1080 و 720 که مطلوب ترین ها میباشند هست.

و نیز دانلود فایل ها را میتوانید با کیفیت های مختلف انجام بدهید تا در مصرف اینترنتتان بیشترین صرفه جویی را داشته باشید و بتوانید با بهترین سرعت آنهارا دانلود و تماشا کنید و فایل های دانلودی را مدیریت کنید.

یکی دیگر از قابلیت های اپلیکیشن داتون این است که این  اپلیکیشن این امکان را به شما می دهد که برنامه مورد علاقه خود را به فهرست «علاقه‌مندی» اضافه کنید تا در آینده راحت‌تر به آنها دسترسی داشته باشید.و دانلود یا تماشا کنید.

نمایش تصادفی انیمیشن ها و کارتون ها

در صفحه اول میتوانید آخرین فیلم های که مشاهده کرده اید را ببیند و یا ادامه فیلمی را که تا زمان خاصی تماشا کرده اید به صورت خودکار ذخیره شده و میتوانید از سر بگیرید تماشای کارتون مورد نظرتان را .

برنامه داتون

توضیحات و صفحات فیلم ها

صفحه برنامه داتون بسیار جذاب و کاربر پسند طراحی شده است

همچنین  توضیحات مربوط به هر انیمیشن و کارتون به صورت کامل درج شده است.

در قسمت حساب یا همان پروفایل می توانید لیست کارتون هایی که به علاقه مندیها اضافهه کرده اید مشاهده دانلود یا تماشا کنید و نیز دانلود ها اشتراک یا ژانر و حساب خود را در این قسمت مدیریت کنید

و در قسمت سریال ها انواع سریال ها را مشاهده کنید و همچنین در قسمت فیلمها انواع فیلم ها را در ژانر های مختلف و کیفیت های مختلف دانلود و تماشا کنید.

در قسمت جستجو پیشرفته نیز می توانید نام انیمیشن یا کارتون موردنظر خودتان را جستجو کنید و به صورت آسان و سریع به آن دسترسی پیدا کنید.

تا بتوانید به راحتی کارتون مورد نظر را پخش و تماشا کنید یا دانلود کنید و بعدا به تماشای آن بپردازید.

اپلیکیشن داتون همراه با قابلیت و امکانات مختلفی که دارد در هر ساعت محتوای خود را به روز رسانی می‌کند و به تعداد کارتون ها و انیمیشن های آن اضافه می شود و  به شما امکان تماشا و دانلود انیمیشن و کارتون های مختلف را می دهد. و به راحتی می توانید از اپ استور و کافه بازار یا وب سایت داتون دانلود و انرا روی گوشی موبایل خود به راحتی نصب نمایید   و به تماشای انیمیشن و کارتون های مورد علاقه ی خود بپردازید.