آنروید آنروید

اپلیکیشن ویدیمو-videimo تماشای فیلم و سریال ایرانی و خارجی

- UnroidAdmin

اپلیکیشن ویدیمو-videimo تماشای فیلم و سریال ایرانی و خارجی برای اندروید

 

برنامه ویدیمو یکی از اپلیکیشن های موبایلی ایرانی است که امکان تماشا و دانلود فیلم و سریال های مختلف را فراهم می‌کند. در این اپلیکیشن مذکور آرشیو کاملی از فیلم و سریال های ایرانی و خارجی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که فیلم و سریال های مختلف با توجه به ژانرشان دسته بندی شده‌اند این مسئله بسیار کاربردی است.به راحتی از گوگل پلی  قابل دانلود خواهد بود. همچنین برنامه از قابلیت جستجوی فیلم و سریال های مورد علاقه کاربر هم پشتیبانی به عمل می‌آورد.

ویدیمو

در اپلیکیشن ویدیمو این امکان را به شما می دهد که برنامه مورد علاقه خود را به فهرست «علاقه‌مندی» اضافه کنید تا در آینده راحت‌تر به آنها دسترسی داشته باشید.لازم به ذکر است که این اپلیکیشن به صورت کاملاً رایگان برای تمامی کاربران گوشی‌های هوشمند در وب سایت ویدیمو و همچون گوگل پلی استور قابل دسترسی، دانلود و استفاده است.

در ویدیو بالا میتوانید کارکرد اپلیکیشن ویدیمو را مشاهده و برسی نمایید این اپلیکیشن حاصل تلاش ماهیانه یک تیم در راستای ارائه یک اپلیکیشن خوب و کاربردی بوده است پس با حمایت و خرید اشترام این اپلیکیشن از این تیم حمایت کنیم و باعث رشد حوزه اپلیکیشن سازی و برنامه نویسی کشورمان شویم