آنروید آنروید

کسب درآمد از اینستاگرام-کلاهبردار های اینستاگرامی پکیج فروش

- UnroidAdmin

کسب درآمد از اینستاگرام-کلاهبردار های اینستاگرامی پکیج فروش

همیشه همجا مخصوصا در اینستاگرام افرادی رو مشاهده میکنید که آموزش و پکیج میخوان بهتون بفروشن به بهانه های کسب درآمد میلیاردی و تیلیاردی و نمیدونم جذب 500 هزار فالوئر در یک هفته و و… این قبیل محتوا ها رو دیده اید که یک دوست خوشتیب با دندون لمینت شده و بنز اجاره ای کنار یک هتل براتون داره از هدف و اهداف هاش میگه که چطوری اره میلیونر بشید و پول به جیب بزنید! چند درصد حرف این اشخاص یا شیاد های مجازی رو قبول دارید؟

ماجرا اینه که بایدهمیشه بدونید کسی که خواست شمارو پولدار کنه خودش داره از طریق شما پول درمیاره !! گول اینارو نخورید

دوره افزایش فالوئر و نمیدونم بلاگر حرفه ای و این مدل محتوا که الکی میسازن و به اصطلاح همگی زرد هستند صرفا برای جذب شماست در اینستاگرام الگوریتم ثابتی نیست که اون رو بلد باشید میتونید رشد کنید و این دوستان بلد باشن و به شما آموزش بدن تنها راه اینه شما در طول 24 ساعت فعال باشید به صورت مداوم پست و استوری  قرار بدید با هشتگ های مرتبط با حوزه خودتون تا بتونید رشد کنید هیچ تریک و راه مخفی نداره که شما بخواید اون رو یاد بگیرید اگر همین اقایون و خانوم های رویا فروش رو مشاهده کنید خودشون از همین قانون اصلی که پست و استوری مداوم میزارن استفاده میکنند و هیچ چوب جادوی ندارن که بزن یهوو بمب همه پست های شما بره اکسپلور الگوریتم های اینستاگرام قابل کشف هستند ولی از اونجای که جدیدا حول محور هوش مصنوعی داره فعالیت میکنه هرکسی یا بهتر بگم هیچکس نمیدونه الگوریتم چیه تا طبق اون که تعریف شده فعالیت بکنه و هر چند ماه یک بار این سیستم عوض میشه مثلا قدیم اگر پست سیو زیادی داشت میرفت اکسپلور و بیشتر به مردم نشون داده میشد! اما دیگه اینطوری نیست و لازم نیست خواهش و تمنا کنید تا پستتون رو لایک بکنن و سیو بکنند فالوئرهاتون بیشتر به دنبال درج محتوای جدید کاربردی و خلاقانه باشید تا بتوانید رشد مثبتی رو داشته باشید.

کسب درآمد از اینستاگرام خودش یک مقوله طولانی هست شما وقتی میتوانید کسب درآمد داشته باشید که کاربران هدفتون رو با محتوای خوبی که درج میکنید جذب کرده باشید بعد بیاید به اون کسانی که دنبال کننده تون هستند یک پیشنهاد بدید یک فرصت یک اطلاعیه از محصولی که دارید میفروشید و  پرزنتش رو به صورت مویرگی انجام بدید تنها روش موفقیت همینه!! اگر حس میکنه نه اشتباه و… برو پکیج اقای استاد چسمنشیان رو بگیر که پولدار بشی !! تامام