آنروید آنروید

بازی خارق العاده ایپکس لجندز Apex Legends – اندروید منتشر شد !

- UnroidAdmin

بازی خارق العاده ایپکس لجندز Apex Legends به صورت موبایلی عرضه می‌شود، در نهایت تاریخ انتشار آن در هفته گذشته مشخص شد و برای 17 می تعیین شد. خب، امروز است، و بنابراین بازی به طور رسمی در دسترس است. در حالی که زمان خود را صرف کرد، اکنون که Apex Legends Mobile آمده است، زمان آن رسیده است که ببینیم دقیقاً چگونه عرضه موبایل در کنسول و برادران رایانه شخصی خود قرار می گیرد.

تریلر راه اندازی فوق، نگاهی اجمالی به Apex Legend Mobile در عمل ارائه می دهد، و از آنجایی که نسخه موبایلی آن بر اساس خودش وجود دارد، محتوا، رویدادها و شخصیت های منحصر به فردی از جمله یک شخصیت قابل بازی جدید به نام Fade را ارائه می دهد. این بدان معناست که هیچ بازی متقاطع با کنسول ها و رایانه شخصی وجود ندارد، زیرا نسخه موبایل چند نفره فقط در اندروید و iOS کار می کند. ربات‌ها بسیار چیزهایی هستند که زمان انتظار را کاهش می‌دهند (اگرچه واضح هستند و به شما نزدیک می‌شوند). تا اینجای کار، تعادل بین ربات‌ها و بازیکنان واقعی خوب به نظر می‌رسد، مخصوصاً اگر فقط در حال یادگیری طناب‌ها هستید، زیرا بازی موبایلی به همان اندازه پیچیده است که عنوان اصلی روی رایانه شخصی و کنسول‌ها، با دکمه‌هایی در سراسر صفحه نمایش، که باعث ایجاد آشفتگی یک UI.

 

این من را به کنترل‌ها می‌رساند، زیرا بازی خارق العاده ایپکس لجندز Apex Legends به دلیل سهولت استفاده شناخته نشده است. از میان تمام بازی‌های بتل رویال موجود، Apex Legends بیشتر برای هاردکورها است، جایی که زمان‌بندی دقیق و استفاده صحیح از سلاح‌ها و مهارت‌ها تعادل دشواری برای یافتن است و روی صفحه‌ای کوچک با متن‌های کوچک و کنترل‌های لمسی که شما را مجبور می‌کند. برای پوشاندن آن متن، همه چیز پیچیده تر است و فاصله بین دکمه ها افتضاح است. بدتر از آن، بازی نشان می دهد که از کنترلرهای فیزیکی در تنظیمات پشتیبانی می کند، و با این حال هیچ یک از کنترلرهای مخصوص اندروید من، روی بلوتوث یا USB-C، nada کار نمی کند (اگرچه گزارش هایی وجود دارد که فقط کنترلرهای ایکس باکس و پلی استیشن پشتیبانی می شوند).

 

بازی خارق العاده ایپکس لجندز

اکنون، تا آنجا که به گرافیک مربوط می‌شود، محیط‌ها با تنظیمات پیش‌فرض با کمی باز شدن ظاهر مناسبی دارند، و می‌توانید موارد را تا ExtremeHD (از Smooth، Normal، HD، UltraHD و ExtremeHD) تغییر دهید و می‌توانید حتی از میان چند تنظیمات مختلف فریم را انتخاب کنید، اگرچه در ROG 5 من، سرعت 60 فریم بر ثانیه را محدود می کند. منوهای بازی همگی با سرعت 30 فریم در ثانیه بسته شده اند که به حفظ باتری کمک می کند.

میتوانید جدید ترین نسخه بازی

Apex Legends

را از وبسایت آنروید دانلود و نصب نمایید مشاهده