آنروید آنروید

دانلود برنامه افزایش کیفیت عکس AI Enhancer, AI Photo Enhancer

دانلود برنامه افزایش کیفیت عکس AI Enhancer, AI Photo Enhancer

AI Enhancer, AI Photo Enhancer عنوان یک اپلیکیشن بی نظیر افزایش کیفیت تصاویر می باشد که توسط تیم AI Photo Team توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. همان طور که می دانید، هوش مصنوعی امروزه نقش مهمی را در زندگی ما ایفا می کند؛ این موضوع دقیقا همان نکته ای است که باعث تمایز این استارت اپ با سایر برنامه های مشابه می باشد.

هوش مصنوعی به کار رفته در نرم افزار فوق به شما اجازه می دهد تا به سادگی هر چه تمام تر تصاویر تار و کم کیفیت خود را رو فراخوانی نموده و وضوح آن ها را تا 400 و یا حتی 800 درصد افزایش دهید! برای استفاده از برنامه نیاز به هیچ دانش خاصی نیست، تنها عکس های خود را انتخاب و همه چیز را به این تکنولوژی اختصاصی بسپارید. دیگر ویژگی موجود که نرم افزار AI Enhancer, AI Photo Enhancer را خاص تر می کند، امکان ترمیم عکس ها است! به کمک این ویژگی قادر خواهید بود عکس های قدیمی خود را انتخاب نموده و اگر در آن ها هر گونه نقصی اعم از پارگی و یا خط های ناخواسته وجود دارد به هوش مصنوعی بسپارید، تا در کم تر از چند ثانیه یک تصویر بدون نقص و با کیفیت را دریافت نمایید.

فرآیند بهبود کیفیت تصاویر هیچ گونه آسیبی به نسخه اصلی تصاویر وارد نمی کند و پیش از ذخیره سازی عکس ها می توانید آن ها را با نسخه اولیه شان که انتخاب کرده اید مقایسه نمایید. دیگر ویژگی موجود، و قابل بحث سیستم شناسایی چهره می باشد. این ویژگی به گونه ای خاص عمل می کند و در بهبود کیفیت تصویر تاثیر بسزایی خواهد داشت. پس از دریافت خروجی تنها کافی است یک گزینه را لمس نموده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. علاوه بر این تیم توسعه دهنده به این موضوع اشاره کرده است که در به روز رسانی های آینده ویژگی های بیشتری نظیر رنگی کردن عکس های سیاه و سفید را در اختیارتان قرار خواهد داد.

ویدیو معرفی این اپلیکیشن توسط تیم آنروید

 

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه AI Enhancer, AI Photo Enhancer اندروید:

 

 • افزایش کیفیت تصاویر تنها با یک اشاره و در کوتاه ترین زمان ممکن

 • استفاده از هوش مصنوعی و تکنولوژی انحصاری برای دریافت یک خروجی بی نظیر

 • سیستم تشخیص چهره در عکس ها برای افزایش دقت روتوش و افزایش کیفیت

 • گزینه ای مناسب برای ترمیم تصاویر آسیب دیده قدیمی و خاطره انگیر

 • به اشتراک گذاری عکس ها تنها با یک اشاره

 • افزایش پیکیسل های تصویر و کیفیت آن ها با 800 درصد نسبت به نسخه اولیه

 • عدم آسیب رسانی به نسخه اصلی تصاویر فراخوانده شده

با خیال راحت از AI Enhancer, AI Photo Enhancer استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
 • نام AI Enhancer, AI Photo Enhancer
 • ‫آخرین بروزرسانی
 • قیمترایگان
 • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.

جدیدترین برنامه ها

دانلود برنامه Talking Translator
اپلیکیشن Talking Translator یک ابزار عالی برای برقراری ارتباط به زبان های مختلف است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را از کارب..
دانلود برنامه Node Video - Pro Video Editor
یک ویرایش گر ویدئو حرفه ای / قدرتمند از استودیوی برنامه سازی Shallway Studio برای اندروید است که به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه ای گوگل پلی استور منتشر...
پاسخگوی خودکار برای اینستاگرام
پاسخگوی خودکار برای اینستاگرام به صورت رایگان و حرفه ای دانلود از آنروید
برنامه Video Editor & Maker - InShot
برنامه InShot از بهترین، پرامکانات ترین و قدرتمندترین برنامه های ویرایش ویدئو با پشتیبانی از زبان فارسی برای اندروید می باشد که با داشتن آن برروی تبلت و یا....
Imagine : AI Art Generator
Imagine : AI Art Generator عنوان یک اپلیکیشن تبدیل افکار به آثار هنری با هوش مصنوعی می باشد که توسط vyro.ai برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.