آنروید آنروید

دانلود برنامه PixelLab – Text on pictures

tqrtx4hbmoeehz2prh0lcwnnt83s5s22qm06epw5ja 0rpygnynqkaqrlabkr2l4eww240 h480 دانلود برنامه PixelLab - Text on pictures
  • Android Varies with device+
  • نسخه: برای هر دستگاه متفاوت است
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه برای هر دستگاه متفاوت است در حدود 9 ماه پیش

App Holdings

دانلود برنامه PixelLab – Text on pictures

PixelLab یک برنامه ویرایش عکس است. این به شما امکان می دهد پوسترها و تصاویر را از ابتدا ایجاد کنید. افزودن متن سه بعدی شیک، استیکرها، اشکال و طراحی در بالای تصویر شما هرگز آسان نبوده است. این برنامه تعداد زیادی ویژگی را به شما ارائه می دهد تا بتوانید هر ایده ای را که می توانید تصور کنید بسازید.

PixelLab را دانلود و استفاده کنید:

اکنون PixelLab را با کلیک بر روی دکمه دانلود در بالا دانلود کنید. پس از نصب فایل برنامه PixelLab، آماده استفاده از آن خواهید بود. رابط کاربری این برنامه ساده و تمیز است. نکته جالب در مورد PixelLab این است که به شما امکان می دهد انواع عناصر را اضافه کنید تا بتوانید ترکیبی متناسب با نیاز خود ایجاد کنید. می توانید تصاویر خود را وارد کنید، از ابتدا با متن خود شروع کنید، یا از یکی از چندین نقل قول انگیزشی که PixelLab شامل می شود استفاده کنید. پس زمینه تصویر را تغییر دهید یا حذف کنید. سایر برنامه های مشابه و همچنین Meitu are Photo Editor را بررسی کنید.

علاوه بر مجموعه ای از ابزارها برای قالب بندی متون سفارشی خود، در این اپلیکیشن کوچک، بیش از 60 ابزار ویرایش متن و تصویر را خواهید یافت. جلوه های متنی متن شما را با ده ها افکت متنی مانند سایه، سایه داخلی، ضربه، پس زمینه، انعکاس، برجسته، ماسک، متن سه بعدی برجسته می کند. به دلخواه خود بکشید و سپس طرح خود را ویرایش کنید. تصاویر، برچسب های زیبا، و شکلک های سرگرم کننده را به ترکیب خود اضافه کنید. با استفاده از پیش تنظیم میم ارائه شده میم ایجاد کنید، می توانید به راحتی میم های خود را برای اشتراک گذاری در عرض چند ثانیه آماده کنید.

می توانید هر کاری را که به عنوان پروژه انجام می دهید ذخیره کنید. حتی پس از بستن برنامه برای استفاده در دسترس خواهد بود. شما می توانید هر چیزی را که نیاز دارید بدون هیچ محدودیتی تغییر دهید. ابزار بسیار مفیدی است. تصاویر و پوسترهای جدید خود را ذخیره کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر می‌خواهید درباره PixelLab بیشتر بدانید، می‌توانید برای اطلاعات بیشتر از وب‌سایت توسعه‌دهنده بازدید کنید.

4.3 (455689)
با خیال راحت از PixelLab - Text on pictures استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام PixelLab - Text on pictures
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.