آنروید آنروید

دانلودبرنامه تيک تاک TikTok

os mhswoptluzlt0 up5ti4jusf0xhyhxgfja6pa uiykz1bb6qhtzwamezzdpqysmkw240 h480 دانلودبرنامه تيک تاک TikTok
  • Android Varies with device+
  • نسخه: برای هر دستگاه متفاوت است
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه برای هر دستگاه متفاوت است در حدود 54 سال پیش

TikTok Pte. Ltd.

برنامه تيک تاک TikTok مقصد ویدیوهای موبایل است. در TikTok، ویدیوهای کوتاه هیجان‌انگیز، خودانگیخته و واقعی هستند. فرقی نمی‌کند طرفدار ورزش، علاقه‌مند به حیوانات خانگی یا فقط به دنبال خنده باشید، در TikTok چیزی برای همه وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تماشا کنید، با چیزهایی که دوست دارید درگیر شوید، از چیزهایی که دوست ندارید بگذرید و یک جریان بی پایان از ویدیوهای کوتاه را خواهید دید که فقط برای شما شخصی سازی شده است. TikTok از قهوه صبح گرفته تا کارهای بعدازظهرتان ویدیوهایی دارد که تضمین شده است روزتان را بسازند.

ما با ارائه ابزارهای آسان برای مشاهده و ثبت لحظات روزانه خود، کشف و ایجاد ویدیوهای اصلی خود را برای شما آسان می کنیم. ویدیوهای خود را با جلوه های ویژه، فیلترها، موسیقی و موارد دیگر به سطح بالاتری ببرید.

■ تعداد بی پایانی از فیلم ها را که به طور خاص برای شما سفارشی شده اند تماشا کنید
فید ویدیویی شخصی‌شده بر اساس آنچه تماشا می‌کنید، دوست دارید و به اشتراک می‌گذارید. TikTok ویدیوهای واقعی، جالب و سرگرم کننده را به شما ارائه می دهد که روز شما را می سازد.

■ ویدیوها را کاوش کنید، فقط یک اسکرول دورتر را
تماشا کنید، انواع ویدیوها، از کمدی، بازی، DIY، غذا، ورزش، میم و حیوانات خانگی، تا Oddly Satisfying، ASMR، و همه چیز را تماشا کنید.

■ چندین بار ضبط را در یک ویدیو
مکث کنید و تنها با یک ضربه ویدیوی خود را از سر بگیرید. هر چند بار که نیاز دارید شلیک کنید.

■ از جامعه جهانی سازندگان سرگرم و الهام
بگیرید میلیون‌ها خالق در TikTok هستند و مهارت‌های باورنکردنی و زندگی روزمره خود را به نمایش می‌گذارند. به خودتان اجازه دهید الهام بگیرید.

■ موسیقی یا صدای مورد علاقه خود را به رایگان به ویدیوهای خود اضافه کنید
به راحتی ویدیوهای خود را با میلیون ها کلیپ موسیقی رایگان و صدا ویرایش کنید. ما لیست‌های پخش موسیقی و صدا را با داغ‌ترین آهنگ‌ها در هر ژانر، از جمله هیپ هاپ، ادم، پاپ، راک، رپ، و کانتری و ویروسی‌ترین صداهای اصلی برای شما تنظیم می‌کنیم.

■ خود را با جلوه‌های خلاقانه بیان کنید
، تعداد زیادی فیلتر، افکت و اشیاء واقعیت افزوده را باز کنید تا ویدیوهای خود را به سطح بعدی ببرید.

■ ویدیوهای خود را ویرایش کنید
ابزارهای ویرایش یکپارچه ما به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی کلیپ‌های ویدیویی را بدون ترک برنامه کوتاه، برش، ادغام و کپی کنید.

4.4 (53815884)
با خیال راحت از TikTok استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام TikTok
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.