آنروید آنروید

دانلود برنامه VideoShow

s ovyqft2f33nkithcx0n1dwnwndwio tyzuzynlpdjytjkabmjn5 92bs26w htimyw240 h480 دانلود برنامه VideoShow
  • Android 5.0+
  • نسخه: 9.8.0 rc
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 9.8.0 rc در حدود 7 ماه پیش

VIDEOSHOW Video Editor & Video Maker LTD.

دانلود برنامه VideoShow

اطلاعات بیشتر درباره VideoShow Video Editor، Video Maker، Beauty Camera

VideoShow یک برنامه ویرایش ویدیو انعطاف پذیر برای دستگاه های اندرویدی است. این برنامه ای است که به شما امکان می دهد هر ویدیویی را در دستگاه خود بگیرید و فیلترهای مختلفی را اعمال کنید. این برنامه دارای یک سازنده فیلم و میم داخلی است. ایجاد فیلم یا نمایش اسلاید در نمایش ویدیو با عکس، موسیقی، استیکر و جلوه صوتی آسان و سرگرم کننده است.

ویژگی های مختلف VideoShow

VideoShow ویژگی های عالی ویرایش ویدیو را ارائه می دهد. وبلاگ، الگوهای رفتاری جالب و ویدیوی خنده دار خود را بسازید. تم های ویدیویی را با رنگ متن و اندازه فونت سفارشی تغییر دهید. به راحتی فیلم بگیرید یا فیلم بگیرید. همچنین می‌توانید از آن برای اضافه کردن زیرنویس به هر ویدیو یا تغییر صدای آن استفاده کنید. فیلترهای خیره کننده را برای متفاوت کردن ویدیوها اضافه کنید. گیف های خنده دار خود را با تصاویر آلبوم خود بسازید. لحظات خاص خود را با ویژگی های ویرایش VideoShow متحول کنید.

VideoShow یک ابزار ویرایش ویدیوی ساده است که نتایج خوبی ایجاد می کند. استیکرها، تصاویر و تم های زیبا را اضافه کنید تا ویدیوهای خود را به سادگی زیبا کنید. کلیپ های ویدیویی را به چند قسمت تقسیم و برش دهید. پس از فواصل از پیش تعیین شده می توان چندین موسیقی اضافه کرد. با سازنده فیلم نمایش اسلاید، تصاویر خود را به روشی خلاقانه سازماندهی و مشاهده کنید. همچنین می‌توانید از جمله ابزارهای ویرایش حرفه‌ای، مانند حرکت سریع و آهسته، بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی، دوبله ویدیو و معکوس کردن ویدیو، و پخش. اگر می‌خواهید درباره ویرایش ویدیو بیشتر بدانید، می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت توسعه‌دهندگان مراجعه کنید .

داستان زندگی خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

ویدیوهای نامحدود را ویرایش کنید و آنها را در رسانه های اجتماعی مانند YouTube، Facebook ، Instagram، TikTok یا WhatsApp به راحتی به اشتراک بگذارید. در این سازنده ویدیو می توانید حجم ویدیوی خود را کاهش دهید. موسیقی متن فیلم خود را به یک فایل mp3 تبدیل کنید.

4.6 (5879700)
با خیال راحت از Video Editor & Maker VideoShow استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام Video Editor & Maker VideoShow
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.