آنروید آنروید

دانلود برنامه ساخت و ویراش فیلم اندروید Vimeo Create – Video Editor

Vimeo Create
  • Android 8.0+
  • نسخه: 1.21.2
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 1.21.2 در حدود 5 ماه پیش

Vimeo.com, Inc.

 Vimeo Create – Video Editor در عرض چند دقیقه خارق العاده ترین ویدئو های ممکن را  بسازید.این برنامه راه بسیاری آسانی برای تهیه فیلم با کیفیت خوب و تاثیر گذاری بسیار بالاست که به شما کمک میکند در شبکات اجتماعی اعم از اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و … بازخورد خوبی داشته باشید . برنامه Vimeo Create – Video Maker & Editor از یک هوش مصنوعی بهره میبرد که بهترین قاب ها را به طور پیش فرض برای شما تهیه میکند. این 100 قالب را میتوانید بر روی تمامی ویدئو های خود قرار دهید و از آنها استفاده کنید. البته میتوانید تغیراتی را به طور دستی هم انجام دهید، برای مثال میزان نور و سایه ها را تعیین کنید یا رنگ بخصوصی را با کمک این برنامه بولد کنید.

Vimeo یکی از پیشروترین ویرایشگر ویدئو های حرفه ای ست و در جهان بیش از 90 میلیون نفر، کاربر دارد. با این برنامه میتوانید حتی صدا ویدئو خودتان را تغییر دهید یا بر روی موزیک و دیالوگ های درون ویدئو ها، آهنگی دلخواه قرار دهید. همه چیز به شما بستگی دارد. با این برنامه میتوانید فیلم های درجه یک حرفه ای برای رسانه های اجتماعی درست کنید تا هم به صورت استوری های رزمره اینستاگرام از آنها بهره ببرید و هم به شکل تبلیغاتی تاثیرگذار.

برای تغیییر قالب های ویدئو تنها کافی است بر روی ویدئو ضربه بزنید تا تمامی 100 قالب پیش فرض را بر روی کار خود ببینید. در این برنامه آرشیوی از بهترین عکس و ویدئو ها وجود دارد تا در صورت نیاز  به آنها مراجعه و در جلوه و صحنه های خود از این تصاویر استفاده کنید. برنامه viemo در تلاش است تا با استفاده از هوش مصنوعی خودش به طور اتوماتیک ایراداتی مثل تار بودن ویدئو، لرزش بیش از حد دست و.. را تثبیت و پرداخت کند. بعد از ویرایش توسط شما و هوش مصنوعی ، کافیست ضربه ای بر روی صفحه بزنید تا بتوانید مارک و امضا خودتان را با هر رنگ و فونتی که میخواهید بر روی ویدئو ثبت کنید.

این برنامه توسط آنروید به صورت روزانه اپدیت میشود

4.5 (90248)
با خیال راحت از Vimeo Create - Video Editor استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام Vimeo Create - Video Editor
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.