آنروید آنروید

دانلود برنامه Zalo

zs0 svfd7fhabct6budhavmozhlijs8z37lmmwghcjv9n4ryzfpi0dza0jzejcj3cqw240 h480 دانلود برنامه Zalo
  • Android 5.0+
  • نسخه: 22.06.02
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 22.06.02 در حدود 7 ماه پیش

Zalo Group

دانلود برنامه Zalo

Zalo یک برنامه پیام رسانی با میلیون ها کاربر، به ویژه از جنوب شرق آسیا است. استیکرها و شکلک‌هایی را برای پیام‌رسانی ارائه می‌کند و حتی می‌تواند افرادی را که در نزدیکی خود از این برنامه استفاده می‌کنند پیدا کند. به راحتی گروه های خصوصی با قابلیت ارسال پیام های صوتی با حذف نویز و سایر ویژگی های پیشرفته مانند رمزگذاری ایجاد کنید.

درک رابط کاربری Zalo ساده است و ظاهری مدرن ارائه می دهد. با استفاده از این برنامه به عنوان VoIP تماس و پیامک رایگان برقرار کنید. می توانید در حین صحبت با دوستان خود نیز پیام ارسال کنید که این یک امتیاز است. قابلیت تقسیم صفحه نمایش به خوبی قابل درک و استفاده است. بسیاری از ویژگی‌ها با ویژگی‌های منحصربه‌فرد مشابه ویچت هستند.

پیام رسان Zalo برای مردم جنوب شرق آسیا

پیام رسان Zalo به سه زبان مختلف با انگلیسی، ویتنامی و تایلندی ارائه می شود. زبان را انتخاب کنید و با شماره تلفن خود ثبت نام کنید. در ابتدا، این پیام رسان برای اتصال ضعیف 3G در ویتنام طراحی شد و برای پشتیبانی از تماس های صوتی و انتقال رسانه از طریق اینترنت، برای اینترنت کم سرعت در آنجا مناسب بود. در مورد آن بیشتر بخوانید .

اما با این حال، Zalo فقط به خوبی اتصال اینترنت شما خواهد بود. بسیاری از مردم از کیفیت پایین تماس‌ها، حتی در هنگام استفاده از اتصال پرسرعت، شکایت کرده‌اند. در ویتنام، Zalo بیش از یک سال است که بیشترین دانلود را در برنامه پیام‌رسانی موبایل در اندروید و iOS داشته است. برنامه پیام‌رسانی فوری در کشورهایی با جمعیت ویتنامی بسیار محبوب است.

اگر در ویتنام هستید، می توانید از طریق بانک Zalo با استفاده از برنامه Zalo برای خدمات وام مصرف کننده درخواست دهید. همچنین می توانید رزروهای حمل و نقل و اطلاعات حمل و نقل عمومی را همراه با رزرو نوبت دکتر دریافت کنید. این برنامه با فید اخبار و به‌روزرسانی‌های آب و هوای محلی ارائه می‌شود که برای مسافران مفید است.

نگران قبوض خود هستید؟ از ویژگی پرداخت Zalo برای پرداخت هزینه های خدمات شهری استفاده کنید. یا در فروشگاه زالو به خرید بروید، جایی که می توانید کالاهای مصرفی محبوب را جستجو و خریداری کنید. اکنون با کلیک بر روی دکمه دانلود، برنامه را دانلود کنید. با امتیاز دادن به برنامه و نظر دادن در زیر، به دیگران اطلاع دهید که چه فکری در مورد برنامه دارید.

4.1 (1965907)
با خیال راحت از Zalo استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام Zalo
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.