آنروید آنروید

پرسش و پاسخ آنروید

- UnroidAdmin

پرسش و پاسخ انروید با شما کاربران عزیز

آنروید یک مرجع ارائه برنامه و بازی به صورت تخصصی میباشد که کاربران میتوانند در دسته بندی های مختلف انواع بازی و برنامه های اندروید را مناسب با هر نوع مدل دیوایسی دانلود کنند هدف اصلی ارائه اپلیکیشن های آنروید داشتن یک دیتابیس کامل از برنامه و بازی های ایرانی و خارجی میباشد که متفاوت از سایر مارکت های دیگر میباشد که با همکاری مستقیم با توسعه دهندگان ایرانی در راستای ارائه اپلیکیشن های عالی و دیده نشده در بازار اندروید ایران تجربه ای متفاوت از اپلیکیشن های کاربردی را به شما ارائه میدهیم.

چرا برنامه و بازی ها را از آنروید دانلود کنیم  ؟

سایت آنروید همیشه اخرین نسخه و بروزترین اپلیکیشن هارا برای شما کاربران عزیز قرار میدهد همچنین در دسته بندی های مختلف سعی در ارائه جدیدترین و جذاب ترین  بازی و برنامه های کاربردی برای شمارا دارد تا همیشه از بهترین ها استفاده نمایید.

آیا برنامه ها ممکن است ویروسی باشند؟

خیر!اپلیکیشن های ارائه شده در آنروید همگی دارای تاییده گوگل میباشند وهیچگونه اپلیکیشنی از مارکتی غیر معتبر و برسی نشده در سایت قرار نمیگیرد و تماما برسی میشوند با انتی ویروس های معروف تا در صورت وجود هر اختلالی اپلیکیشن خودکار از سایت حذف میشود.

وبسایت آنروید رایگان میباشد ؟

بله! تمام خدمات ما به کاربران به صورت کاملا رایگان میباشد و حتی در سایت ما از تبلیغات آزاردهنده پاپ اپ خودداری شده است تا تجربه بهتری را برای شما عزیزان بسازیم.

انروید درصورت وجود مشکل در کارکرد یک اپلیکیشن چه تعهداتی دارد؟

آنروید در رابطه با محتوا قرار داده شده در اپلیکیشن ها هیچگونه تعهدی نداد و صرفا یک مارکت برای ارائه اپلیکیشن های کاربردی و مناسب میباشد و اگر اپلیکینشی از لحاض فنی دارای مشکلی باشید و توسط کاربران گزارش داده شود انروید آنرا سریعا به دولوپر و برنامه نویس اپلیکیشن گزارش میدهد.

دسترسی آسان