آنروید آنروید

دانلود بازی Basketball Stars: Multiplayer

ejjv6kcxgx9eihketpyhqf8 bub5en8sdkpopiwsqjuxv9 rafl4tmxyimkqygeqc6iw240 h480 دانلود بازی Basketball Stars: Multiplayer
  • Android 4.4+
  • نسخه: 1.37.3
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 1.37.3 در حدود 8 ماه پیش

Miniclip.com

دانلود بازی Basketball Stars: Multiplayer

Basketball Stars یک بازی بسکتبال است. که در آن استعداد خود را در سخت ترین زمین های خیابانی نشان خواهید داد. جایی که می توانید قدرت خود را در تیراندازی یا بازی های یک به یک امتحان کنید. شما باید حریف خود را با حرکت دادن از این طرف به سمت دیگر فریب دهید تا از کنار آنها بگذرید، شلیک کنید و گل بزنید. برای دانلود Join Basketball Stars کافیست روی دکمه دانلود بالا کلیک کنید. فایل های APK برنامه را دانلود کنید و پس از پایان دانلود نصب کنید.

گیم پلی بازی ستاره های بسکتبال:

گیم پلی بازی Basketball Stars اعتیاد آور است. این یک بازی بسکتبال چند نفره آنلاین است. جایی که می توانیم با بازیکنانی از هر جای دنیا روبرو شویم. توپ را بگیرید و با ستارگان بسکتبال جهان را در پیش بگیرید. شما باید چپ و راست جعلی رقیب خود را فریب دهید تا فکر کند یک راه را می روید. اما سپس راه دیگر را به هم بزنید تا فرصت مناسب برای شلیک به سبد را پیدا کنید. وقتی شما کسی هستید که دفاع می کنید، باید سعی کنید توپ را بدزدید و حریف خود را از شوت زدن باز دارید. برای شلیک به سبد، باید انگشت خود را روی صفحه نمایش بکشید. سعی کنید تا جایی که می توانید در مدت زمان محدود امتیاز کسب کنید. شما همچنین می توانید از بازی های انفرادی لذت ببرید. یک برنامه مشابه دیگر و همچنین New Star Soccer را بررسی کنید.

وقتی در حال بازی و برنده شدن در مسابقات هستید. شما از یک سطح به سطح بعدی ارتقا خواهید یافت و پیشرفت های جدیدی برای شخصیت خود به دست خواهید آورد. جوایز کسب کنید و صدها مورد منحصر به فرد را باز کنید. بیش از 400 مدل مختلف مانند پیراهن، کیف ورزشی یا شلوار و همچنین 40 توپ مختلف وجود دارد. شما می توانید ظاهر بازیکن بسکتبال خود را شخصی سازی کنید، مدل مو، نوع پیراهن، رنگ پوست و همچنین هزاران اکسسوری دیگر را به هر شکلی که می خواهید تغییر دهید. با اشتراک گذاری کیبورد خود می توانید این بازی را با دوستان خود انجام دهید.

شما می توانید در مقابل یکدیگر بازی کنید، یا تیم شوید و با هم کار کنید تا تیم های تحت کنترل کامپیوتر را شکست دهید. Basketball Stars یک بازی عالی است. برداشتن آسان، تسلط بر چالش. گرافیک واقعی بازیکنان سه بعدی قابل تنظیم و سناریوهای مختلف. اگر می‌خواهید درباره ستاره‌های بسکتبال بیشتر بدانید ، می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت توسعه‌دهنده مراجعه کنید .

4.6 (1392734)
با خیال راحت از Basketball Stars: Multiplayer استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام Basketball Stars: Multiplayer
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.