آنروید آنروید

دانلود بازی استراتژیکی پادشاه اوالون King of Avalon: Dominion – اندروید!

King of Avalon: Dominion
  • Android 5.0+
  • نسخه: 13.5.0
  • حجم: 555M
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 13.5.0 در حدود 11 ماه پیش

FunPlus International AG

دانلود بازی استراتژیکی پادشاه اوالون King of Avalon: Dominion – پادشاه اوالون عنوان یکی دیگر از بازی های پرمخاطب استودیوی Century Game در سبک بازی های استراتژیکی است که خیلی زود به یکی از ترندهای معروف در این سبک برای دستگاه های اندرویدی تبدیل شد. این استودیو با ساخت بازی های دیگری مثل Guns of Glory به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد و حالا با عرضه بازی پادشاه اولون نیز در حال پیشرفت هرچه بیشتر است. این استودیو با تولید بازی King of Avalon: Dominion درواقع می خواسته تا در میدان رقابت بازی های استراتژیکی که نمونه های بسیاری از آن تولید شده اند خودی نشان دهد. این بازی ماجرای قهرمان حماسی و افسانه ای تاریخ پادشاه آرتور (King Arthur) را از نگاهی دیگر بررسی می کند. همانطور که می دانیم شخصیت پادشاه آرتور یکی از محبوب ترین و افسانه ای ترین شخصیت های تاریخی است که در آثار هنری و بازی های ویدئویی زیادی از آن یاد شده است. نبردهای حماسی و تغییر مسیر جنگ توسط این شخص یکی از دلایل معروف شدن اوست. حالا در بازی King of Avalon: Dominion این شخصیت باری دیگر به نمایش درآمده و ماجرای مخصوصی از او روایت می شود. البته ماجرای اصلی این بازی حول محور رخدادهای دیگری می چرخد اما شروع این ماجراها به این شخصیت مربوط است. این بازی به صورت مکرر در سایت آنروید آپدیت میشود و همیشه آخرین نسخه ها در اختیار شما کاربران عزیز قرار میگیرد.

دانلود بازی استراتژیکی پادشاه اوالون

4.4 (1129226)
با خیال راحت از King of Avalon: Dominion استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام King of Avalon: Dominion
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.