آنروید آنروید

دانلود بازی 99 دزد دریایی مرده A 99 dead pirates – اندروید

A 99 dead pirates
  • Android 4.4+
  • نسخه: 1.20
  • حجم: 94M
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 1.20 در حدود 1 سال پیش

Azur Interactive Games Limited

دانلود بازی 99 دزد دریایی مرده  یک بازی بی نظیر و فوق العاده هیجان انگیز از استودیویی خلاق از کشور روسیه به نام Anji Games برای سیستم عامل اندروید می باشد که در سبک اکشن عرضه شده است. Anji Games سازنده عناوین انقلابی Hellrider و Fury Turn است که به زودی در آنروید معرفی میکنیم. اما این استودیو با ساخت یک بازی متفاوت با سبکی بسیار عالی قدمی بزرگ در راستای حضور در بازی های با ارزش موبایلی برداشته است. بازی ای که در این مطلب به درخواست شما دوستان عزیز قصد معرفی آن را داریم، نمونه ای کم نظیر از یک بازی با گرافیک کنسولی است. با اینکه A 99 dead pirates حجم خیلی زیادی ندارد و حتی برای اجرای آن هیچ دیتای جداگانه ای نیز مورد نیاز نیست،

اما جزئیات گرافیکی خارق العاده این بازی به معنای واژه شما را به وجد خواهد آورد! بازی 99 دزد دریایی مرده از معدود بازی های انگشت شماری است که اگر دستگاهتان قابلیت پردازش تکسچرهای گرافیکی آن را داشته باشد، یک عنوان خیلی خاص موبایلی را تجربه خواهید کرد! این جزئیات بالای گرافیکی زمانی شگفت انگیزتر از همیشه می شود که بدانید این بازی قابلیت اجرا به صورت تمام HD با نرخ 60 فریم بر ثانیه را نیز دارا می باشد! این گزینه در بخش تنظیمات بازی قابل فعالسازی است اما در حالت عادی غیرفعال می باشد تا اولویت با عملکرد بهینه و بدون لگ در بازی باشد. اما اگر یک موبایل یا تبلت اندرویدی قدرتمند دارید، حتماً این گزینه را فعال کنید تا تجربه بهتری از از آن داشته باشید. در بازی A 99 dead pirates شما در خواب یا بهتر است بگوئیم کابوس ترسناک یک کاپیتان و دزد دریایی هستید. این دزد دریایی در کابوسی گیر افتاده است که در آن گویی وارد یک جهنم خوفناک شده و دشمنان مخوف و خطرناکی (که به نظر می رسند آن ها را نیز دیگر دزدان دریایی یا جنگجویان قبایلی خاص باشند)

دانلود بازی 99 دزد دریایی مرده

4.4 (18886)
با خیال راحت از 99 dead pirates استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام 99 dead pirates
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.