آنروید آنروید

دانلود بازی Good Pizza, Great Pizza

88daqo 5vc4tp 6c8eeaexwhsa9rwifm0qzapu7a5rueezvkzpern0yhwrsgzswktqcw240 h480 دانلود بازی Good Pizza, Great Pizza
  • Android 4.4+
  • نسخه: 4.8.5
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 4.8.5 در حدود 11 ماه پیش

TapBlaze

دانلود بازی Good Pizza, Great Pizza

پیتزا خوب، پیتزا عالی یک بازی آشپزی است که در آن شما باید پیتزاهای سفارش مشتری خود را آماده کنید. در این بازی مدیریتی برای اندروید به مشتریان خدمات ارائه دهید، سفارش ها را آماده کنید و مواد اولیه را خریداری کنید. تنها راه برای موفقیت و حفظ کسب و کارتان این است که پیتزاها را سریع و درست درست کنید.

پیتزا خوب، پیتزا عالی:

Good Pizza, Great Pizza یک بازی مدیریتی از نوع سرمایه دار است که در آن باید سفارشات مشتریان خود را آماده کنید. شما باید در نظر بگیرید که آنها چه می خواهند و چگونه می خواهند که آنها را راضی کند. تا بهای خود را بپردازند و انعام خوبی بگذارند. برای پر کردن پیتزا فقط با پنیر، گوجه‌فرنگی، فلفلی و غیره، سفارش‌ها آسان خواهد بود. پس از آماده شدن پیتزا، باید آن را برش دهید و به مشتریان خود سرو کنید. پیتزای خوب، پیتزای عالی ما را تحت کنترل رستورانی قرار می دهد که متخصص این غذای لذیذ با منشاء ایتالیایی است و بارها در سرتاسر جهان دوباره تفسیر شده است. رستوران خود را با چاشنی ها، دکور و تجهیزات آشپزخانه جدید ارتقا دهید تا با رقیب پیتزای خود، آلیکانته رقابت کنید.

پیتزاهایی با مواد مختلف با سفارشات و شخصیت های مختلف تهیه کنید. مواد لازم پپرونی، پنیر، پیاز، سوسیس، و اسپک را بخرید. میزها و مواد اولیه بیشتری بخرید، می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید و درآمد بیشتری کسب کنید. تعادل هزینه ها و درآمد خود را به گونه ای تنظیم کنید که کسب و کار شما سودآور باشد.

پیتزا خوب، پیتزا عالی بازی آشپزی ساده، سرگرم کننده و چالش برانگیز. گرافیک نیز واقعا زیباست و شامل چند کارتون جذاب است. APK را دانلود کنید و با استفاده از File manager مورد علاقه خود آن را باز کنید و با ضربه زدن روی نام فایل آن را نصب کنید. اگر نصب شروع نشد، باید منابع ناشناس را از تنظیمات اندروید خود فعال کنید. اگر می‌خواهید درباره پیتزای خوب، پیتزای عالی بیشتر بدانید، می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت توسعه‌دهنده مراجعه کنید.

4.6 (1156368)
با خیال راحت از Good Pizza, Great Pizza استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام Good Pizza, Great Pizza
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.