آنروید آنروید

دانلود بازی Hero Wars – Fantasy Battles

fhatjhkqihdumfhtd3q2 tfsz jxrt tkrhbjr xewtfhjslsd5488usjtffejmumbow240 h480 1 دانلود بازی Hero Wars – Fantasy Battles
  • Android 5.0+
  • نسخه: 1.138.108
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 1.138.108 در حدود 8 ماه پیش

NEXTERS GLOBAL LTD

دانلود بازی Hero Wars – Fantasy Battles

Hero Wars یک بازی فانتزی نقش آفرینی آنلاین است. که در آن شما گروهی از قهرمانان را کنترل خواهید کرد و باید سعی کنید از یک آخرالزمان احتمالی که توسط صدها موجود از جهان اموات تحریک می شود جلوگیری کنید. در نبردهای حماسی در عرصه PvP با دشمنان، archdemon و ارتش شیطانی او مبارزه کنید و قوی ترین قهرمانان را در Dominion در طول مسیر جمع آوری کنید. شما میتوانید این بازی را از آنروید به صورت رایگان دریافت نمایید.

بازی قهرمانان جنگ:

اکنون با کلیک بر روی دکمه دانلود در بالا، بازی را دانلود کنید. پس از نصب فایل APK Hero Wars، بازی شما آماده بازی خواهد بود. نقش شما در Hero Wars صرفاً به عنوان یک تماشاگر است. مبارزات به طور خودکار توسعه می یابند، اگرچه به شما این امکان داده می شود که در طول نبرد با لمس پرتره های قهرمانان مختلف تعامل داشته باشید تا مهارت های ویژه آنها را پس از پر شدن فعال کنید. قهرمانان خود را تقویت کنید، مهارت ها را باز کنید، ارتش خود را آموزش دهید و یک انجمن صنفی ایجاد کنید. با جنگ های حماسی چند نفره در ماجراجویی فانتزی RPG آنلاین نهایی مبارزه کنید. سایر بازی های مشابه و همچنین AFK Arena را بررسی کنید.

در این بازی ماجراجویی و فانتزی حماسی در سراسر سرزمین Dominion با دشمنان نبرد کنید و با جنگ مبارزه کنید. صدها نفر از دشمنان باس ها، دیوهای بزرگ و دیگر شخصیت های جهنمی برای به چالش کشیدن و کشتن. قهرمانان را جمع آوری کنید، قدرت و مهارت های جدیدی به دست آورید و سطح خود را بالا ببرید تا آنها را شکست ناپذیر در جنگ پیروز کنید و میراثی جاودانه را ایجاد کنید. با ده ها قهرمان با دشمنان نبرد کنید. مستقیماً به ماجراجویی فانتزی Hero Wars با کمپین‌های چندنفره پر اکشن بروید. قفل مهارت ها را باز کنید و با دشمنان و ارتش بازیکن دیگر در عرصه و عرصه بزرگ مبارزه کنید. Hero Wars یک بازی سرگرم کننده بیکار است.

4.6 (1526137)
با خیال راحت از Hero Wars – Fantasy Battles استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام Hero Wars – Fantasy Battles
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.