آنروید آنروید

دانلود بازی بی عدالتی Injustice 2

bqd p2qfkyfvs3ld1ugasghfv8s1 iubdx0trpszwnaz3wjadwzpr6bpqz4kt3cykgw240 h480 دانلود بازی بی عدالتی Injustice 2
  • Android Varies with device+
  • نسخه: 5.3.1
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 5.3.1 در حدود 11 ماه پیش

Warner Bros. International Enterprises

اطلاعات بیشتر درباره Injustice 2 بازی بی عدالتی ورژن 2

Injustice 2 یک بازی مبارزه ای الهام گرفته از Justice League برای دستگاه های اندرویدی است. همه ابرقهرمانان و تبهکاران DC مورد علاقه شما در این بازی مبارزه انفرادی یک به یک می جنگند. شما می توانید تیمی از قهرمانان مانند بتمن، فلش و زن شگفت انگیز را برای نجات جهان جمع کنید.

با گرافیک عالی و کنترل‌های آسان، باید به ترکیب‌های جدید و حرکات جنگی در نبردهای پویا 3 به 3 مسلط شوید. این بازی فقط برای دستگاه هایی با 1 گیگابایت رم بهینه شده است. یک گوشی رده بالا همیشه تجربه بازی شما را بهبود می بخشد. کاربران برای نصب Injustice 2 به 1 گیگابایت فضای خالی در دستگاه خود نیاز دارند.

امکانات این بازی در آنروید

بازی جدید از سری Injustice روند داستانی را از نسخه اصلی ادامه می دهد و بازی به صورت رایگان در دسترس است. آخرین نسخه بازی مبارزه ای به بازیکنان این امکان را می دهد که راه های بیشتری برای ساخت، ارتقاء سطح و پیشرفت فهرست شخصیت های DC Universe خود داشته باشند. با جمع آوری کاراکترها و تجهیزات منحصر به فرد، با سیستم رتبه بندی سطح ترکیبی و ستاره ارتقا دهید. سیستم Gear که به تازگی در Injustice 2 معرفی شده است، علاوه بر پاداش هایی برای سلامتی، توانایی ها و قدرت، ظاهر جدیدی را برای شخصیت خود به بازیکنان ارائه می دهد.

سیستم چرخ دنده همچنین به شما امکان می دهد ظاهر هر جنگنده را شخصی سازی کنید. هر یک از چرخ دنده ها تغییر می کند هر جنگنده همچنین دارای 25 سایه زن قابل باز شدن است که رنگ لباس را تغییر می دهد. اگر به فکر پوشیدن کت و شلوار سفید رنگ بتمن هستید، می توانید این کار را انجام دهید و خیلی بیشتر. شما می توانید تا پنج بار برای هر شخصیت برای ترویج سرهم بندی با تنظیمات مختلف تا زمانی که مورد علاقه خود را پیدا کنید، داشته باشید.

این بازی یکی از بهترین داستان‌های داستانی شخصیت‌های DC در سال‌های اخیر را دارد. مملو از صحنه های برش با طراحی دقیق و مملو از ابرقهرمانان و تبهکاران DC. تاکید بر جذاب کردن بازی برای همه در سیستم غارت است که به شما امکان می دهد آمار و ظاهر را شخصی سازی کنید. Injustice 2 با ارائه یک تجربه عمیق و غنی هم برای بازیکنان معمولی و هم برای حرفه ای های باتجربه کاری منحصر به فرد انجام می دهد.

4.3 (860988)
با خیال راحت از Injustice 2 استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام Injustice 2
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.