آنروید آنروید

دانلود بازی PUBG MOBILE:絕地求生M – چینی

دانلود بازی PUBG MOBILE:絕地求生M
  • Android Varies with device+
  • نسخه: 2.0.0
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 2.0.0 در حدود 1 سال پیش

HotCool Game

بازی  PUBG MOBILE: PUBG Mobile

آیا تا به حال خواسته اید با 99 نفر دیگر فقط با مشت خود به عنوان یک سلاح دفاعی در جزیره ای فرود بیایید؟ خوب، با PUBG Mobile برای اندروید، می توانید از خود لذت ببرید. اگر چنین بگویید، می توانید از سراسر جهان به مردم شلیک کنید و بکشید و از پرچم کشور خود دفاع کنید. بعد از اینکه تعدادی اسلحه و مهمات را از یک خانه متروک پیدا کردید.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS به عنوان یک تیرانداز جهان باز FPS و TPS طراحی شده است. یک تفنگ پیدا کنید و در دایره بمانید. آخرین ایستاده برنده می شود. ارز اصلی UC است که برای باز کردن قفل جعبه های پریمیوم استفاده می شود. تمام آخرین به روز رسانی ها در PUBG موجود است.

PUBG به اتصال اینترنت پایدار نیاز دارد. در نبردهای حماسی 100 نفره، مسابقه مرگ تیمی 4v4 سریع و حالت زامبی زنده بمانید. بقا کلید است، آخرین کسی که ایستاده برنده است. شما به عنوان یک فرد معمولی بازی می کنید و با 99 بازیکن دیگر به جزیره ای می پرید. پس از فرود، بازیکنان به دنبال اسلحه، مهمات، زره و سایر تجهیزات در نقشه جهان باز هستند که آخرین مرد در آن ایستاده است. نقشه بازی بزرگ شروع می شود، اما با کوچک شدن منطقه اطراف جزیره به دایره های کوچکتر و کوچکتر به سرعت کوچک می شود و بازیکنان را مجبور می کند تا با پیشرفت بازی دور هم جمع شوند.

مانند سایر اشیاء و عناصر تعاملی در PUBG MOBILE، کنترل ها به خوبی با دستگاه های صفحه لمسی سازگار هستند. شما می توانید وارد ساختمان ها شوید، وسایل نقلیه رانندگی کنید، محدوده ها را تجهیز کنید، از کیت های کمک های اولیه استفاده کنید، از دیوارها بالا بروید و موارد دیگر.

نقشه ها در PUBG Mobile

نقشه های نبرد عظیم از Erangel تا Miramar، Vikendi تا Sanhok، در این میدان های نبرد وسیع و دقیق به رقابت بپردازند. از فضاهای شهری گرفته تا تندراهای یخ زده گرفته تا جنگل های سرسبز، با اندازه، زمین، چرخه روز/شب و آب و هوای پویا متفاوت، اسرار هر میدان جنگ را کشف کنید تا استراتژی برنده خود را ایجاد کنید.

حالت بازی

می توانید از چند حالت مختلف بازی لذت ببرید: انفرادی، دوتایی یا تیمی. اگر با دوستان خود بازی می کنید، حتی می توانید با استفاده از میکروفون دستگاه خود با آنها صحبت کنید. سلاح های خود را آزاد کنید! یک گرگ تنها باشید یا با یک قبیله بازی کنید و وقتی هم تیمی هایتان به کمک نیاز دارند به تلفن پاسخ دهید. هزاران وسیله نقلیه و یک زرادخانه واقعی برای تمام زمین های مختلف در بازی. سواری و قطعات کامل خود را برای انجام دور نهایی پیدا کنید. ویژگی‌ها و حالت‌های جدید بازی، PUBG MOBILE را قوی‌تر می‌کند.

اطلاعات بیشتر پابجی موبایل 

اگر می خواهید درباره PUBG MOBILE بیشتر بدانید، می توانید برای اطلاعات بیشتر به وب سایت PUBG CORPORATION مراجعه کنید. یکی دیگر از بازی های PUBG، بازی Call of Duty است. اگر می خواهید آن را امتحان کنید، یک نسخه کره ای از Pubg Mobile نیز وجود دارد.

4.2 (92708)
با خیال راحت از PUBG MOBILE:絕地求生M استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام PUBG MOBILE:絕地求生M
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.