آنروید آنروید

دانلود بازی Six-Guns: Gang Showdown

bsutsyh6fpinwv2vrqycwgmvx991fjkgrcgbx4taepb yzokdezxjskwzttfg1xfo28pw240 h480 دانلود بازی Six-Guns: Gang Showdown
  • Android 4.1+
  • نسخه: 2.9.9a
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 2.9.9a در حدود 9 ماه پیش

Gameloft SE

دانلود بازی Six-Guns: Gang Showdown

Six-Guns: Gang Showdown یک بازی اکشن تیراندازی سوم شخص است که در غرب وحشی جریان دارد. جایی که از کلت هفت تیر به سبک قدیمی برای سرنگونی دشمنان، خون آشام ها و WereWolves استفاده می کنید. این بازی کاملا رایگان برای دانلود و بازی با حالت تک نفره و آنلاین است که به Gameloft متصل می شود .

بازی سرگرم کننده است که در آن اسب سواری می کنید و دختران را در مضیقه نجات می دهید در حالی که به دنبال راه هایی برای کسب درآمد هستید. غرب وحشی را سوار بر اسب کاوش کنید و در عین حال انواع مختلف اسب ها با پتانسیل های مختلف را باز کنید. حالت بازی شامل اسب های مسابقه، توقف سرقت ها، تیراندازی به اهداف و پس گرفتن قلعه است.

دانلود فایل APK Six-Guns: Gang Showdown

جدا از اینکه بازی بعد از هر 5 دقیقه شما را به خرید یک چیز جدید ترغیب می کند، یک بازی سرگرم کننده و جالب است. کنترل ها ممکن است گاهی گیج کننده باشند، به خصوص زمانی که بازی را شروع می کنید. یک دکمه استاندارد تیراندازی با کنترل هدف در سمت راست و کنترل دید در سمت چپ خواهید داشت.

وقتی روی درام در Six-Guns: Gang Showdown کلیک می کنید، شخصیت شما یک سلاح می کشد. ماشه شلیک در گوشه پایین سمت راست قرار می گیرد. هر جا که انگشت شست خود را پایین بیاورید، جوی استیک حرکتی سمت چپ ظاهر می شود. و هر جا که انگشت شست شما به بیرون از ماشه سمت راست صفحه برخورد کند، یک جوی استیک به اطراف ظاهر می شود.

شما همچنین یک دکمه برای فراخوانی اسب خود و دکمه دیگری برای انجام اردک اند رول دارید و چندین دکمه در بالای منطقه مشاهده اصلی خود برای باز کردن منوی اصلی در Six-Guns: Gang Showdown دارید. اگر از گیم پلی بازی خوشتان می آید و شروع به لذت بردن از بازی کرده اید، می توانید برای خرید سلاح های قدرتمندتر، خریدهای درون برنامه ای را انجام دهید.

بازی‌های دیگر Gameloft و همچنین سری GangStar را که به شما Vibes of GTA می‌دهد، نگاه کنید. در حالی که اینجا هستید و Six-Guns: Gang Showdown را بررسی می کنید، فراموش نکنید که با نظر دادن در زیر نظر خود را مرور کنید و به آن امتیاز دهید.

4.4 (2095997)
با خیال راحت از Six-Guns: Gang Showdown استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام Six-Guns: Gang Showdown
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.