آنروید آنروید

دانلود بازی Sonic Forces – Running Battle

ck51qgbbyammzlr1bnhpfpv 69gm f bbqnwkvrp3d99otqhchzlk3afzmeigt8jqqw240 h480 دانلود بازی Sonic Forces - Running Battle
  • Android 4.4+
  • نسخه: 4.5.0
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 4.5.0 در حدود 8 ماه پیش

SEGA

دانلود بازی Sonic Forces – Running Battle

سریع‌ترین دونده مشهور جهان در Sonic Forces: Speed ​​Battle بازگشته است. در این بازی با بازیکنان بلادرنگ از سراسر جهان رقابت کنید و بدوید. با سرعت دویدن، حمله کنید، تله‌ها را تنظیم کنید و در برابر دیگران جاخالی دهید تا ببینید استاد سرعت کیست.

بازی The Sonic Forces تمام ویژگی های فرنچایز Sonic: The Hedgehog را دارد. تنظیماتی که همه طرفداران این بازی شگفت انگیز با آن آشنا هستند، پاور آپ های شگفت انگیزی که می تواند مهارت های متفاوتی را در اختیار بازیکن قرار دهد و تمامی شخصیت هایی مانند Knuckles و Tail.

Sonic Forces از پاور آپ ها برای کاهش سرعت بازیکنان دیگر استفاده می کند. از جمله پرتاب گلوله های آتشین یا ایجاد تله برای آنها. با این حال، بازیکنان باید از تنظیماتی که برای فرار از انبوه موانع نیاز دارند آگاه باشند و سپس از تمام توربوهایی که در راه هستند استفاده کنند.

امکانات

ویژگی های Sonic Forces: Speed ​​Battle به شرح زیر است.

نبرد برای پیروزی در نیروهای صوتی:

بازیکنان باید به سرعت روی ریل های آسیاب و پدهای داشبورد در مسیر بدوند. سعی کنید سایر روروک مخصوص بچه ها را به داخل موانع و بادنیک ها برانید. به سایر حریفان حمله کنید، آن را به فایربال، گردباد، رعد و برق، مین و بسیاری دیگر. برای باز کردن مسیرهای چالش برانگیز جدید، جوایز را برنده شوید.

مسابقه با تیم سونیک:

پس از انتخاب از بین شخصیت هایی مانند Sonic، Tails، Amy، Knuckles، Rouge، Shadow و بسیاری دیگر، مسابقه را با یک شخصیت خاص Sonic Forces شروع کنید. برای باز کردن منشورهای جدید و هیجان انگیز کمیاب تر مانند Vector و Omega مسابقه دهید. در مسابقه برای به دست آوردن حلقه هایی برای ارتقاء یک شخصیت رقابت کنید. ماموریت های مختلف را برای کسب جوایز هیجان انگیز تکمیل کنید. فردی باشید که در صدر جدول های لیدر قرار می گیرد.

4.5 (861629)
با خیال راحت از Sonic Forces - Running Battle استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام Sonic Forces - Running Battle
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.