آنروید آنروید

دانلود بازی SpongeBob: Krusty Cook-Off

ongjkmtjll9p0x9u0jacn63mny4wkdcojctrm8razhvd3hsut8ybek1h00qnofgowyqw240 h480 دانلود بازی SpongeBob: Krusty Cook-Off
  • Android 5.1+
  • نسخه: 4.5.7
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 4.5.7 در حدود 5 ماه پیش

Tilting Point

دانلود بازی SpongeBob: Krusty Cook-Off

SpongeBob: Krusty Cook-Off یک بازی معمولی است. جایی که می توانید مسئولیت یک صبحانه را در مقابل خانه باب اسفنجی شلوار مربعی بر عهده بگیرید. در یک ماجراجویی خنده دار در رستوران های مختلف به یک آشپز تبدیل شوید. منتظر است تا غذا، همبرگر و نوشیدنی مورد علاقه شما را در رستوران های پایین بیکینی آماده کند.

بازی باب اسفنجی:

اکنون با کلیک بر روی دکمه دانلود در بالا، بازی را دانلود کنید. پس از نصب فایل apk باب اسفنجی، بازی شما آماده بازی خواهد بود. رابط کاربری باب اسفنجی ساده و کاربرپسند است. این یک بازی آشپزخانه است. در ابتدای بازی باید برای تمام مشتریانی که از رستوران شما دیدن می کنند پنکیک درست کنید. این آسان است زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی موادی که می خواهید سرو کنید ضربه بزنید. ما باید سفارشات را همانطور که دستورات وارد می شود آماده کنیم. شما باید ابتدا پنکیک ها را بپزید و اگر این همان چیزی است که مشتریان شما می خواهند به آنها ژله اضافه کنید. سایر بازی های مشابه را نیز بررسی کنید Make More are Gacha Club .

دستور العمل های فست فود خود را بپزید تا مشتریان را راضی نگه دارید و در این چالش مدیریت زمان پاداش های هیجان انگیزی دریافت کنید. در شبیه‌سازی آشپزی فوق‌العاده ما، جوایز عالی کسب کنید و مهارت‌های آشپزی Krusty خود را در تابلوهای امتیازات نشان دهید. آشپزخانه پایین بیکینی خود را ایجاد کنید، رستوران خود را تزئین و سفارشی کنید و آماده سرو غذاهای خوشمزه برای مهمانان خود شوید. همچنین می توانید ظاهر رستوران، صندلی، میز یا سایر مبلمان خود را تغییر دهید. هرچه سریعتر به مشتریان خود خدمت کنید، سکه های بیشتری برای ادامه پیشرفت در این ماجراجویی آشپزی زیر دریا به دست خواهید آورد.

در این کافه باب اسفنجی، قفل شخصیت های مورد علاقه خود را باز کنید، جوایز و جوایز عالی جمع آوری کنید و بهترین همبرگرهای شهر را آماده کنید. باب اسفنجی یک بازی سرگرم کننده آشپزی است که افراد در هر سنی به لطف گیم پلی ساده آن از آن لذت خواهند برد. اگر می‌خواهید درباره باب اسفنجی بیشتر بدانید، می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت توسعه‌دهنده مراجعه کنید.

4.2 (333751)
با خیال راحت از SpongeBob: Krusty Cook-Off استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام SpongeBob: Krusty Cook-Off
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.