آنروید آنروید

دانلود بازی Stumble Guys

wixz11upokgjg0ktyctm7xmwof7w8sifchbfcyfdyu1qy rucdjprlz6as3dy3 8jgw240 h480 دانلود بازی Stumble Guys
  • Android 5.1+
  • نسخه: 0.37
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 0.37 در حدود 2 سال پیش

Kitka Games

دانلود بازی Stumble Guys

Stumble Guys یک بازی اکشن چند نفره سرگرم کننده است. جایی که با حداکثر 32 بازیکن وارد نبرد می شوید. یک بازی اکشن و مهارتی سرگرم کننده. اگر زمین خوردید، دوباره شروع کنید و بدوید. به سرگرمی دویدن بی پایان بپیوندید. برای دانلود Join Stumble Guys کافیست روی دکمه دانلود بالا کلیک کنید. فایل APK برنامه را دانلود کنید و پس از پایان دانلود آن را نصب کنید.

گیم پلی بازی Stumble Guys:

Stumble Guys یک بازی اکشن چند نفره بتل رویال است که در آن بازیکنان در مسابقات سرگرم کننده 32 نفره با یکدیگر روبرو می شوند. برای بازی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به یک بازی بپیوندید یا یک بازی خصوصی ایجاد کنید. سپس یک تست تصادفی شروع می شود. هر کدام از سه تست مجزا تشکیل شده است که در آن شما باید از موانع عبور کنید تا به خط پایان برسید. شما باید بر موانع کورس غلبه کنید و قبل از بقیه بازیکنان به خط پایان برسید. بهترین بخش این بتل رویال عجیب و غریب این نیست که چقدر قابل بازی است. این عنوان همچنین شامل آواتارهای زیادی است که می توانید در حین بازی و برنده شدن قفل آنها را باز کنید. همچنین این است که تعداد زیادی آواتار مختلف برای استفاده و پوسته هایی برای باز کردن قفل با طلایی که پس از هر مسابقه بازی می کنید وجود دارد. یک واکنش سریع به شما امکان می دهد به سرعت سطح را بشکنید.

Stumble Guys یک بازی چند نفره عالی است. یک سیستم فیزیک سرگرم کننده و تمام هیجانات و هیجاناتی که از بازی اصلی به آن علاقه دارید. APK را دانلود کنید و با استفاده از مدیر فایل مورد علاقه خود آن را باز کنید و با ضربه زدن روی نام فایل نصب کنید. اگر نصب شروع نشد، باید منابع ناشناس را از تنظیمات اندروید خود فعال کنید. اگر می‌خواهید درباره Stumble Guys بیشتر بدانید، می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت رسمی مراجعه کنید .

4.1 (2025297)
با خیال راحت از Stumble Guys استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام Stumble Guys
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.

بازی های مرتبط

جدیدترین بازی ها

دانلود بازی PUBG MOBILE
دانلود بازی PUBG MOBILE نسخه کره یا کُره
دانلود بازی فارلایت اندروید
دانلود بازی فارلایت اندروید Farlight 84  “دور دست” عنوان یک بازی اکشن بتل رویال است
عملیات مرگ آور
Critical Ops: Multiplayer FPS
دانلود بازی وارزون موبایل
بالاترین کیفیت تجربه بازی‌های موبایلی Battle Royale آغاز می‌کند که شامل مبارزات، سلاح‌ها، حرکت و وسایل نقلیه به سبک Call of Duty®: Warzone™ می‌شود