آنروید آنروید

دانلود بازی Township

uj xwpthfasx2mdhih6yp6lnyb6wfyerzx5f1ihhp6m9w7dqvxg3r swozmzfptt58cw240 h480 دانلود بازی Township
 • Android 4.4+
 • نسخه: 9.2.0
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 9.2.0 در حدود 5 ماه پیش

Playrix

دانلود بازی Township

Township یک بازی شهرسازی و کشاورزی است. یک مزرعه بسازید و سپس شروع به ساختن یک شهر کوچک کنید که در آن می توانید تجارت کشاورزی خود را به یک امپراتوری غذا و سرگرمی تبدیل کنید. بازی های کوچکی در بین وظایف تعمیر و نگهداری و ساخت وجود دارد. بازیکنان با نظارت بر تولید محصول و محصول، نگاهی غیرمنتظره به تجارت و گسترش جامعه دارند.

بازی Township بهترین پلتفرم برای برنامه ریزی مانند ساخت و ساز شهر و مزرعه است. اکنون لانه سازی با حیات طبیعی آسان است. دانلود این بازی توانایی های تفکر و مدیریت شما را تقویت می کند. با برنامه ریزی از طریق این بازی می توانید مزرعه خود را بسازید. شهرک برای افرادی که به طور طبیعی زندگی می کنند بهترین است.

فقط مدیریت مزرعه خود را شروع کنید. مسئولیت شما مراقبت از تمام کارهای مزرعه است که شامل حیوانات، محصولات کشاورزی و درختان باشکوه می شود. تغذیه حیوان و تمام نیازهای دیگر، کاشت محصولات، هرس و مراقبت از درختان همه از آن شماست. توجه شما برای مدیریت زمان برای تکمیل این وظایف مورد نیاز است. حیوانات باید غذای خود را به موقع در فصل مناسب بخورند، برداشت محصولات و محصولات درختان باید به موقع جمع آوری شود.

مزرعه خود را بسازید و قفل ساختمان های جدید را باز کنید

در ابتدا، Township بسیار شبیه Farmville به نظر می رسد ، و شما وظیفه دارید یک مزرعه بسازید، از محصولات خود مراقبت کنید و از حیوانات خود مراقبت کنید. شما به عنوان یک کشاورز شروع به کشت محصولات ساده خواهید کرد. همانطور که در بازی پیشرفت می کنید، ویژگی های جدیدی را باز خواهید کرد و درآمد خود را افزایش خواهید داد. به عنوان مثال، شما در حال برداشت سبزیجات هستید، یک رستوران می خرید و سپس در وعده های غذایی خود هویج خود را به مشتریان می دهید. درخشش و حس کارتونی که اکثر بازی های موبایل دارند را دارد و کنترل های بسیار ساده ای دارد.

ارتقاء انبارها و ساختمانها

مسئولیت محصولاتی مانند حیوانات و محصولات زراعی است که در بازی شهرک جمع آوری می کنید و این نیاز به زمان دارد. بهترین بستر برای فروش این محصولات کارخانه، بازار و همسایگان شما هستند. شما می توانید از ابزارهای دیگری که در مزرعه درآمد خود نیاز دارید برای تهیه لوازم استفاده کنید. رشد، توسعه و شکست مزرعه شما کاملاً در دستان شماست. از پول خود عاقلانه استفاده کنید و ابزار جدید دامداری و کشاورزی خود باشید. بازی Township برای لذت بردن شما در اوقات فراغت ضروری است. دکمه دانلود را فشار دهید، زمان را تلف نکنید. این شانس را داشته باشید که هر زمان که می خواهید بازی کنید.

شما هلیکوپتر برای تحویل اقلام در اطراف شهر. ایستگاه راه آهن برای ارسال و دریافت اقلام از شهرهای دیگر از سراسر جهان. مردم اطراف شهر نیازهای متفاوتی برای محصولات مانند نان یا شیر خواهند داشت. شما می توانید با کلیک بر روی بالگرد آن موارد را به آنها تحویل دهید. اما این تنها پس از تولید آن موارد اتفاق می افتد. به عنوان مثال، بازیکنان باید منتظر بمانند تا گاوها بعد از غذا دادن به آنها شیر تولید کنند، مگر اینکه پولی برای سرعت بخشیدن به کارها بپردازند. نقشه درخواست شخصیت ها برای آیتم ها را نشان می دهد. اگر آنها به اندازه کافی از آنچه می خواهند ساخته اند، اقلام را می توان با هلیکوپتر تحویل داد. افزودن خانه‌ها باعث افزایش جمعیت می‌شود و می‌تواند مزارع جدیدی برای شما به ارمغان بیاورد.

ویژگی های شهرستان:

 • تزئینات و ساختمان های متمایز برای ایجاد شهر رویایی شما.
 • محصولات مختلف با فرآیند رشد آنها.
 • معدن شهر شما مملو از آثار باستانی برای کشف و جمع آوری است.
 • حیوانات زیبا برای مراقبت
 • مزارع برای مدیریت و گسترش.
 • کالاهای گرمسیری که از جزایر آورده شده است.
 • با ساختن باغ وحش حیوانات را تکثیر کنید.
 • از پرچم های کشور و مکان های دیدنی برجسته برای تجهیز شهر خود استفاده کنید، مانند مجسمه آزادی، بیگ بن، و بسیاری موارد دیگر!
 • با دوستان خود در فیس بوک و دوستان Google+ بازی کنید و از طریق این بازی یک شبکه ایجاد کنید.

توجه داشته باشید:

 • برای انجام این بازی اتصال به اینترنت با فعال کردن تعاملات اجتماعی، سایر ویژگی ها و مسابقات ضروری است.
4.3 (8938124)
با خیال راحت از Township استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
 • نام Township
 • ‫آخرین بروزرسانی
 • قیمترایگان
 • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.