آنروید آنروید

دانلود بازی World War Heroes: WW2 FPS – قهرمانان جنگ جهانی

hk5 znbujg7ory0hqlg4j7x2mev7si8wwstlwhim2afio7dqufjfoufmhofxb62ebqysw240 h480 دانلود بازی World War Heroes: WW2 FPS - قهرمانان جنگ جهانی
  • Android 5.1+
  • نسخه: 1.32.2
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 1.32.2 در حدود 11 ماه پیش

Azur Interactive Games Limited

 

اطلاعات بیشتر درباره World War Heroes: WW2 Shooter بازی قهرمانان جنگ جهانی

World War Heroes: WW2 Shooter یک بازی اندرویدی است. که در آن برای نابود کردن دشمن و زنده ماندن از نبردهای مخرب تانک در مرکز برلین و سایر شهرها. از میان طیف وسیعی از سلاح ها و وسایل نقلیه برای تکمیل ماموریت های خود انتخاب کنید. برای دانلود Join World War Heroes کافیست روی دکمه دانلود بالا کلیک کنید. فایل های APK برنامه را دانلود کنید و پس از پایان دانلود نصب کنید.

گیم پلی قهرمانان جنگ جهانی:

گیم پلی قهرمانان جنگ جهانی بصری است. شما به صورت اول شخص با کنترل های ساده بازی خواهید کرد. با کشیدن انگشت خود به اطراف حرکت کنید، با انگشت دیگر بچرخید و از دکمه های صفحه لمسی برای انتخاب سلاح عالی خود استفاده کنید. از یک نقطه کنترل با دشمنان جنگ کنید و وسایل نقلیه و سلاح ها را برای دستیابی به اهداف خود انتخاب کنید. شما می‌توانید از 57 نوع سلاح استفاده کنید که می‌توانید اسلحه‌ها، تفنگ‌های تهاجمی، مسلسل‌ها را خریداری، سفارشی‌سازی و بهبود ببخشید. همچنین یک تانک بزرگ برای فرار از روی دشمنان خود.

حالت ها را انتخاب کنید:

بازی World War Heroes: WW2 Shooter دارای حالت های مختلفی است تا بازیکنان بتوانند بیشترین بهره را از بازی ببرند. هدف شما تشکیل تیم هایی با سایر بازیکنان آنلاین برای شکست دادن حریفان است. حالت هاردکور آسیب وارد شده توسط بازیکنان را برای تجربه واقعی تر افزایش می دهد. Deathmatch و Team Deathmatch بازیکنان را در مقابل یکدیگر قرار می دهند. Team Squad ریسپاون‌ها را حذف می‌کند، و این موضوع باعث می‌شود که یک تیم، تیم دیگر را ذره ذره انتخاب کند.

پرچم تیم دشمن را گرفته و به پایگاه خود بیاورید. تیمی که پرچم های بیشتری را به پایگاه بیاورد برنده نبرد است. نبرد تیمی روی پانزرها تانک ها را وارد درگیری می کند. بازیکنان حتی می توانند قوانین خود را با حالت سفارشی ایجاد کنند. World War Heroes: WW2 Shooter یک بازی شگفت انگیز است. اگر می‌خواهید درباره قهرمانان جنگ جهانی بیشتر بدانید ، می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت توسعه‌دهنده مراجعه کنید .

4.5 (2840409)
با خیال راحت از World War Heroes: WW2 FPS استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام World War Heroes: WW2 FPS
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.